HPS-1
HPS-2
about-1

Rreth kompanisë sonë

Çfarë bëjmë ne?

Hopesun Optical është një prodhues dhe shitës me shumicë i lenteve okulistike me bazë në qytetin Danyang, Provinca Jiangsu, vendlindja e lenteve okulistike në Kinë.Ne u krijuam në vitin 2005 si shitës me shumicë me synimin për të furnizuar tregjet globale me një gamë të gjerë lentesh oftalmike me cilësi të lartë, por me çmimet më të mira.

shikoni më shumë
Na kontaktoni për më shumë albume mostër

Sipas nevojave tuaja, personalizoni për ju dhe ju siguroni zgjuarsi

KËRKESË TANI
 • Service

  Shërbimi

  Qoftë para shitjes apo pas shitjes, ne do t'ju ofrojmë shërbimin më të mirë për t'ju njoftuar dhe për t'i përdorur produktet tona më shpejt.

 • Technology

  Teknologjia

  Ne këmbëngulim në cilësinë e produkteve dhe kontrollojmë në mënyrë rigoroze proceset e prodhimit, të përkushtuar për prodhimin e të gjitha llojeve.

 • Excellent quality

  Cilësi e shkëlqyer

  Kompania është e specializuar në prodhimin e pajisjeve me performancë të lartë, forcë të fortë teknike, aftësi të forta zhvillimi, shërbime të mira teknike.

Informacioni i fundit

Lajme

news01
Danyang Hopesun Optical Co., Ltd.

Materiali i lenteve, duke kuptuar pse lentet tuaja janë të trasha ose të holla

Lentet e qelqit.Në ditët e para të korrigjimit të shikimit, të gjitha thjerrëzat e syzeve ishin prej xhami.Materiali kryesor për thjerrëzat e qelqit është qelqi optik.Indeksi i thyerjes është më i lartë se ai i thjerrëzave me rrëshirë, kështu që lentet e qelqit janë më të hollë se thjerrëzat me rrëshirë me të njëjtën fuqi.Indeksi i thyerjes së lenteve të qelqit...

Panairi Ndërkombëtar i Optikës i Kinës - Pekini i planifikuar për 2022-09-14 deri në 2022-09-16

Ekspozita Ndërkombëtare e Industrisë Optike për Kinën filloi në Shangai në vitin 1985. Në vitin 1987, ekspozita u zhvendos në Pekin, e miratuar nga Ministria e Marrëdhënieve me Jashtë Ekonomike dhe Tregtisë (tani Ministria e Tregtisë) si një ekspozitë ndërkombëtare optike zyrtare për vendin.Si ind optik...